Logo Repki Gmina

News

News zdjęcie id 940

XX Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w Tenisie Stołowym w Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości o Puchar Starosty Sokołowskiego

28.03.2018

Hala sportowa Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach 24 marca, była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Sokołowskiego w Tenisie Stołowym w Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości o Puchar Starosty Sokołowskiego.

Celem imprezy od wielu lat jest propagowanie aktywności ruchowej w społeczeństwie       oraz popularyzacja tenisa stołowego jako „Sportu Całego Życia”. Do rywalizacji stanęło tym razem 90 zawodników i zawodniczek w wieku od ośmiu do sześćdziesięciu kilku lat.

Mężczyźni rywalizowali w 5 kategoriach wiekowych, panie w 4. Pojedynki były rozgrywane do trzech wygranych setów. Trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej otrzymało pamiątkowe medale i dyplomy a wśród najmłodszych rozlosowano nagrody rzeczowe. W klasyfikacji drużynowej trzy najlepsze zespoły otrzymały wyjątkowo piękne w tym roku i niepowtarzalne puchary;)). Nagrody te ufundowało Starostwo Powiatu Sokołowskiego.

 A oto klasyfikacja końcowa drużynowa:

  1. ULKS Sabnie                           - 198 pkt.,
  2. ULKS Wyrozęby                      - 145 pkt.,
  3. SP Zembrów,                          - 31 pkt.,
  4. ZS CKR Sokołów Podlaski,      - 25 pkt.,
  5. ULKS Nieciecz                        - 10 pkt.,
  6. SP Skrzeszew                          - 14 pkt.,
  7. SP 2 Sokołów Podlaski,           - 5 pkt.

W kategorii mężczyzn:

  1. ULKS Sabnie – opiekun Radosław Kosieradzki,
  2. ULKS Wyrozęby – opiekun Bogdan Czarnocki,
  3. SP Zembrów – opiekun Joanna Rogozińska.

W kategorii kobiet:

  1. ULKS Wyrozęby – opiekun Bogdan Czarnocki,
  2. ULKS Sabnie – opiekun Radosław Kosieradzki,
  3. SP Nieciecz – opiekun Ewa Pacelt.

 

 

Indywidualnie w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

MĘŻCZYŹNI

                                               

- kat.1  klasa 4 i młodsi:

  1. Bartosz Rosak                 SP Zembrów,
  2. Albert Mackiewicz          SP Zembrów,
  3. Patryk Iliński                   ULKS Wyrozęby,
  4. Krzysztof Wróblewski      ULKS Wyrozęby.

 

- kat.2 klasa V-VI:

  1. Krystian Smuniewski       ULKS Wyrozęby,
  2. Hubert Maleszewski       ULKS Sabnie,
  3. Jakub Tokmczak              ULKS Wyrozęby,
  4. Sebastian Jendrzejewski ULKS Sabnie.

 

- kat.3  gimnazjaliści:

  1. Michał Tomczak             ULKS Wyrozęby
  2. Eryk Wojtkowski             ULKS Sabnie,
  3.  Krystian Andrzejczuk      ULKS Wyrozęby,
  4. Dariusz Steć                    ULKS Sabnie.

 

- kat. 4  szkoły ponadgimnazjalne:

  1. Adrian Tymiński              ULKS Sabnie,
  2. Kacper Wilk                    ULKS Sabnie,
  3. Dominik Wołynek           ZS CKR Sokołów Podlaski,
  4. Bartosz Kamiński            ULKS Sabnie.

 

- kat. 5 open:

  1. Radosław Ratyński          ULKS Sabnie,
  2. Jarosław Góralczyk         ZS CKR Sokołów Podlaski,
  3. Bogdan Czarnocki           ULKS Wyrozęby,
  4. Artur Retko                     ULKS Sabnie.

 

 KOBIETY

 

- kat.6 klasa 4  i młodsze:

  1. Anna Pacelt                     ULKS Nieciecz,
  2. Kamila Chwedorczuk      ULKS Wyrozęby,
  3. Julia Czarnocka               ULKS Wyrozęby,
  4. Monika Kosieradzka       ULKS Wyrozęby.

 

- kat.7 klasa V-VI:

  1. Karolina Czarnocka         ULKS Wyrozęby,
  2. Julia Andrzejczuk            ULKS Wyrozęby,
  3. Klaudia Fedorczyk           ULKS Wyrozęby,
  4. Gabriela Żyluk                ULKS Wyrozęby.

 

- kat.8 gimnazjalistki:

  1. Katarzyna Dudek             SP Skrzeszew,
  2. Natalia Komosa              ULKS Sabnie,
  3. Aleksandra Wróblewska ULKS Wyrozęby,
  4. Klaudia Fedorczyk           ULKS Wyrozęby.

 

- kat. 9 open:

  1. Dąbrowska Anita            ULKS Sabnie,
  2. Zuzanna Orłowska          ULKS Sabnie,
  3. Dorota Parafińczuk         ULKS Sabnie,
  4. Wiktoria Nasiłowska       ZS CKR Sokołów Podlaski.

 

Zawody kolejny raz prowadzone i sędziowane były przez p. Radosława Kosieradzkiego, nauczyciela wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach. Medale i puchary ufundowane przez Starostwo wręczali organizatorzy. Gorące podziękowania należą się również p. Radosławowi Ratyńskiemu, który ufundował słodki poczęstunek i napoje dla uczestników zawodów

Radosław Kosieradzki/Bogdan Czarnocki

 

Wójt gminy zaprasza

Pytania do Wójta

Wypełnij Odpowiedzi

URZĄD GMINY 

 W REPKACH

ul. Parkowa 7

08-307 Repki

tel.: 25 787 50 23
tel.: 25 506 57 00
fax: 25 506 57 40

e - mail:gminarepki@list.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.