Logo Repki Gmina

News

News zdjęcie id 748

Promocja razy 4 i świetna zabawa

28.08.2017

W niedzielę w Repkach wszyscy bawiliśmy się doskonale. Nie zawiedli ani uczestnicy, ani współorganizatorzy. Impreza 4 M odbywała się już pod raz siódmy, w Repkach po raz szósty ale ta była szczególna, bo wyjątkowo udana.

-  To ważna impreza dla całej gminy Repki. Impreza, która promuje produkty naszych rolników. Gmina Repki ma bardzo dobrych rolników produkujących właśnie mleko, miód, mąkę i mięso. Z punktu widzenia naszego terenu cieszę się, że ta impreza odbywa się od tylu lat i że odbywa się właśnie w Repkach. Mało tego – cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku było wyjątkowo dużo uczestników i nas to bardzo cieszy. Widzimy, że jest potrzebna. Trzeba ją pielęgnować żeby rosła, razem z naszymi rolnikami – mówi wójt gminy Repki Krystyna Mikołajczuk-Bohowicz.

Podczas 4 M swoje produkty promowali - Młyn Zbożowy Braci Górskich, Pasieka Nadbużańska, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim i Zakłady Mięsne Świderscy z Kosowa Lackiego. Naturalne i zdrowe potrawy i smakołyki jak zwykle cieszyły się ogromnym powodzeniem. Lokalna Grupa Działania „Tygiel Doliny Bugu” jak co roku przygotowała dla małych i dużych wiele atrakcji.

Konkurs zręcznościowy „Sprytna Pszczółka” wygrała Anna Jakubowska. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Kupa a trzecie Iwona Sowa.

Konkurs „Jedzenie kotleta schabowego na czas” wygrał Stefan Przeborowski. Tuż za nim był Adrian Boruta i Daniel Jakubowski.

Konkurs na „Rzut workiem z mąką” wygrał Tomasz Nowotniak, drugi był Piotr Wincenciak i Piotr Mazur.

Najlepsi w konkursie „Wyrób masła metodą tradycyjną” byli  Sylwia i Krzysztof Wakulińscy egzekwo z  Marleną i Danielem Bartosiakami. Na drugim miejscu uplasowali się  Aneta Korczak i Ryszard Szałyński, Anna i Daniel Jakubowscy.

Były konkursy dla najmłodszych. Wyścig na nartach wygrał Adam Sapiecha, Krzysztof Floryszczyk, Marek Jurczakowski. W kategorii dziewczynek wygrała Martyna Myszak.

Gwiazdą wieczoru był król disco-polo - Zenek Martyniuk.

Wójt gminy zaprasza

Pytania do Wójta

Wypełnij Odpowiedzi

URZĄD GMINY 

 W REPKACH

ul. Parkowa 7

08-307 Repki

tel.: 25 787 50 23
tel.: 25 506 57 00
fax: 25 506 57 40

e - mail:gminarepki@list.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.