News zdjęcie id 1212

Zawody tenisa stołowego klas VII-VIII i gimnazjalnych w Wyrozębach

05.02.2019

Po raz kolejny szkoła w Wyrozębach-Podawcach gościła tenisistów stołowych
z powiatu sokołowskiego.  W dniach 23 i 24 stycznia 2019 roku w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wyrozębach-Podawcach rozegrane zostały Powiatowe Eliminacje  Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Tenisie Stołowym. W zawodach tych brali udział dziewczęta
i chłopcy z klas VII-VIII i gim.  W środę 23 stycznia do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiło się
12 zespołów z 9 szkół powiatu sokołowskiego. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce  SP Wyrozęby-Pod. I w składzie Karolina Czarnocka i Gabriela Żyluk op. Bogdan Czarnocki

II miejsce Zespół Szkół Salezjanie – Karolina Błońska i Zuzanna Baczewska, op. Krzysztof Iwański

III miejsce SP Wyrozęby II – Klaudia Fedorczk, Weronika Paprocka i Katarzyna Jaszczołt

IV miejsce SP Czekanów, miejsca 5-8 zajęły SP Ceranów I i II, SP Sabnie, miejsca 9-12  SP Rozbity Kamień, SP Zembrów, SP 6 Sokołów Podl.  i  SP Sabnie II

W czwartek  24 stycznia rywalizowało 14 drużyn chłopców z 7 szkół, zdobywając następujące miejsca:

I miejsce SP Wyrozęby-Pod.I  w składzie Krystian Andrzejczuk i Karol  Izdebski   op. B. Czarnocki

II miejsce SP Bujały I – Mariusz Janusz i  Michał Strus op. Anna Wojewódzka

III miejsce Zespół Szkół Salezjanie I – Nikodem Rudnicki i Mateusz Orzełowski, op. Krzysztof Iwański

IV miejsce SP Bielany I – Jakub Miszczuk i Bartosz Znamierowski  op. Artur Malinowski.

Miejsca 5-8 zajęły : SP Sabnie I, SP Bielany II, SP Wyrozęby II i SP Ceranów I, miejsca 9-12:
SP 6 Sokołów Podl. I, SP Ceranów II,  SP Sabnie II, ZS Salezjanie II pozostałe miejsca  SP Bujały II
 i SP 6 Sokołów II.

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary, za miejsca I-III medale i dyplomy, które zostały wręczone przez dyrektora SP Wyrozęby- Pod.  panią Teresę Tarkowską. Pierwsze dwa zespoły w obu kategoriach awansowały do eliminacji regionalnych. Zawody zostały rozegrane na sześciu stołach. Sędzią głównym zawodów był Bogdan Czarnocki, a przy stołach wspomagała go młodzież szkolna.