Logo Repki Gmina

Jednostki organizacyjne i pomocnicze

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W REPKACH

Gminna Biblioteka Publiczna w Repkach
ul. Osiedlowa 8 
08-307 Repki
tel. 25 787 50 80
e-mail: gbp@wp.pl
Dyrektor  GBP- EWA CZARKOWSKA  

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W REPKACH

Gminny Ośrodek Kultury w Repkach
ul. Osiedlowa 8
08-307 Repki
tel. 25 787 50 80
e-mail: gokrepki@wp.pl
Dyrektor GOK- EWA CZARKOWSKA   

 

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Parkowa 7
08-307 Repki
tel. 25 787 50 29
e-mail: 
gopsrepki@op.pl
Kierownik GOPS- TERESA STASIUK
Pełnomocnik Wójta ds. rozwiązywania problemów alkoholowych 

 

LISTA SOŁTYSÓW

1. BACZKI 
Sołtys:
Arkadiusz  Podniesiński
Rada Sołecka: Kondraciuk Krzysztof, Szymaniak Tomasz, Kondraciuk Dariusz

2. BOHY 
Sołtys:
Kowalczyk Krzysztof
Rada Sołecka: Bryńczak Zofia, Głuchowska Alicja

3. BORYCHÓW
Sołtys: 
Borychowski Eugeniusz
Rada Sołecka:  Nasiłowski Stanisław, Mariusz Borychowski, Zdzisław Jaszczuk

4. CZAPLE ANDRELEWICZE
Sołtys:
Czapski Edward
Rada Sołecka: Giziński Józef, Czapski Szczepan

5. CZAPLE KOLONIA 
Sołtys:
Sawicka Marianna
Rada Sołecka: Bienielewicz Sławomir, Wasiluk Andrzej, Wasilewski Józef

6. GAŁKI
Sołtys:
Czerkas Kazimierz
Rada Sołecka: Teodorczuk Zygmunt, Teodorczuk Zbigniew, Czerkas Witold

7. JASIEŃ
Sołtys:
Kowal Barbara 
Rada Sołecka:
Osial Henryka, Kuć Witold

8. JÓZIN
Sołtys:
Strus Agnieszka
Rada Sołecka: siłowska Olga, Toczyska Aldona

9. KAMIANKA
Sołtys:
Marteńczak Alicja
Rada Sołecka: Kondraciuk Beata, Bednarz-Ignaciuk Sylwia, Ołdakowska Anna

10. KANABRÓD
Sołtys:
Maciejewska Joanna
Rada Sołecka: Bartosiak Józef, Tomczuk Maciej, Zieliński Rafał

11. KARSKIE
Sołtys:
Jacek Ładziak
Rada Sołecka: Roszuk Ryszard, Czapski Mieczysław, Małczuk Małgorzata 

12. KOBYLANY GÓRNE
Sołtys:
Ilińska Grażyna
Rada Sołecka: Sawicki Marcin, Nasiłowska Danuta, Stosio Mateusz

13. KOBYLANY SKORUPKI
Sołtys: 
Strzała Krzysztof
Rada Sołecka: Skwierczyński Antoni, Kryński Paweł

14. LISZKI
Sołtys:
Wasilewski Franciszek
Rada Sołecka: Romański Wiesław, Bazylczuk Marian, Roszuk Wojciech, Sawicka Zofia

15. MOŁOMOTKI DWÓR
Sołtys:
Bielińska Dorota
Rada Sołecka: Bartosiak Anna, Teluk Piotr, Wasilewska Alicja

16. MOŁOMOTKI
Sołtys:
Domańska Barbara
Rada Sołecka: Krakowski Krzysztof, Małkiński Jerzy, Domański Paweł 

17. OSTROWIEC
Sołtys:
Jolanta Pietranik
Rada Sołecka: Antoniak Paweł, Koprowska Marzena, Tarkowska Anna

18. OSTRÓWEK
Sołtys:
Goleniak Zbigniew 
Rada Sołecka:
Fedorczyk Marcin, Matysiak Ewa, Strus Adam

19. REMISZEW DUŻY
Sołtys: Adamiuk
Sylwia
Rada Sołecka: Grodzki Robert, Remiszewski Marek, Kisieliński Krzysztof

20. REMISZEW MAŁY
Sołtys:
Rusjan Józef
Rada Sołecka: Nasiłowska Barbara, Poślada Agata, Stański Andrzej

21. REPKI
Sołtys:
Stasiuk Jan
Rada Sołecka: Bartosiak Anna, Jachimiak Zbigniew, Pankiewicz Piotr, Kowalczyk Wiesława

22. ROGÓW
Sołtys:
Bielawska Ewa
Rada Sołecka: Pajewska Katarzyna,  Roman Polak, Litewnicki Marcin, Zawadzka Barbara

23. RUDNIKI
Sołtys:
Prokopczuk Anna
Rada Sołecka: Czorniej Stanisław, Kupa Halina, Głozak Agnieszka

24. SAWICE - BRONISZE
Sołtys:
Kosieradzki Piotr 
Rada Sołecka:
Kosieradzki Andrzej, Sawicki Sławomir, Lipka Marek

25. SAWICE - DWÓR
Sołtys:
Czarnocki Przemysław 
Rada Sołecka:
Sawicka Wiesława, Gałecki Damian, Małgorzata Osiejewicz

26. SAWICE - WIEŚ
Sołtys:
Kazimierczuk Roman
Rada Sołecka: Kazimierczuk Irena, Bojar Halina, Dariusz Tomczak, Mikołajczuk Izabela 

27. SKORUPKI
Sołtys: Skorupka Radosław 
Rada Sołecka:
Błoński Stefan, Skorupka Witold, Kruszewska Monika

28. SKRZESZEW
Sołtys:
Brewczuk Roman
Rada Sołecka: Kupa Rafał, Jadczuk Dariusz, Wujasz Ewa, Hardejewicz Katarzyna 

29. SKRZESZEW E
Sołtys:
Tomczuk Krystyn 
Rada Sołecka:
Iwaniuk Andrzej, Warsztocki Wojciech, Tomczuk Grzegorz

30. SKWIERCZYN - DWÓR
Sołtys:
Lipińska Marianna 
Rada Sołecka:
Wyszomirski Michał, Piotr Wrzesień, Nasiłowski Dariusz

31. SKWIERCZYN - WIEŚ
Sołtys:
Połok Piotr
Rada Sołecka: Połok Adam, Mazurczak Barbara, Trębicki Tadeusz

32. SMUNIEW
Sołtys:
Elżbieta Czarnocka 
Rada Sołecka:
Smuniewski Stanisław, Darczuk Krzysztof, Sawicka Danuta

33. SZKOPY
Sołtys:
Kozak Witold 
Rada Sołecka:
Jaszczuk Witold, Kazimierczuk Piotr, Trendyk Krzysztof

34. WASILEW SKRZESZEWSKI
Sołtys:
Mróz Ewa
Rada Sołecka: Krakowski Mieczysław, Kamiński Janusz, Mróz Bartłomiej

35. WASILEW SZLACHECKI
Sołtys:
Wasilewski Jerzy
Rada Sołecka: Grzelak Józef, Jurczak Elżbieta, Lipka Anna, Kwasik Artur

36. WIERZBICE GÓRNE
Sołtys:
Podniesiński Waldemar
Rada Sołecka: Dąbrowska Teresa, Świderski Andrzej

37. WŁODKI
Sołtys:
Gałecki Ireneusz
Rada Sołecka: Gałecki Sławomir, Kukawski Jerzy, Kosieradzki Robert, Zawadzki Dariusz

38. WYROZĘBY - KONATY
Sołtys:
Kalicki Andrzej
Rada Sołecka: Błoński Karol, Mazurczak Edward, Żelazowska Alina, Biernacki Adam

39. WYROZĘBY - PODAWCE
Sołtys:
Księżopolski Krzysztof
Rada Sołecka: Nasiłowski Marek, Czyż Józef, Paprocki Leszek, Gontarz Zygmunt

40. ZAWADY
Sołtys:
Wierzbicki Leszek
Rada Sołecka: Zawadzki Marcin, Zawadzki Włodzimierz, Izdebski Andrzej

41. ŻÓŁKWY
Sołtys:
Sejbuk Małgorzata 
Rada Sołecka:
Żółkowski Mieczysław, Paprocki Adam, Strzała Marcin

Wójt gminy zaprasza

Pytania do Wójta

Wypełnij Odpowiedzi

URZĄD GMINY 

 W REPKACH

ul. Parkowa 7

08-307 Repki

tel.: 25 787 50 23
tel.: 25 787 50 29
fax: 25 787 50 66

e - mail:gminarepki@list.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.